Kuzey Kıbrıs’tan Yazlık Villa ve Daire Almak

Türkiye şartlarında bir daire ya da bir villa almak için oldukça fazla paraya ihtiyaç vardır. Hele ki hem daire hem de villa satın almak hayal gibidir. Kıbrıs ise bu hayallerin gerçek olduğu bir yerdir. Kıbrıs’ta çok uygun fiyatlı satılık daire ve villa fırsatları vardır. Kıbrıs’tan şehir içinden bir daire deniz kenarında bir villa alırken muhteşem güzellikteki bir tatil adasından ev almış olursunuz. Villa ve daireyi beraber almak isteyenler için de avantajlı fırsatlar sunulur. Yeni konut projelerinde kolay ödeme imkanlarıyla villa ve daire seçenekleri bulunur.

Yazlık villa seçeneklerinde havuzlu, denize sıfır çok lüks seçenekler oldukça uygun fiyatlara değerlendirilebilir. Dairelerde de istenen kriterlerde daire seçeneklerini tercih etmek mümkündür. Kuzey Kıbrıs gelişmekte olan ekonomik ve sosyal yapısıyla daire ve villa satın almak isteyenlere avantajlı olanaklar sunar. Rocs Homes olarak Kuzey Kıbrıs’ın gelişen ve büyüyen emlak sektöründe profesyonel ve yenilikçi bir bakış açısını hedefledik. Geleneksel emlak yapısının dışına çıkıp, değişen koşullara uyum sağlayan ve sektörleri bir araya getirip buluşturan bir firma olduk. Doğru konum, değerli proje ve dahi yatırım fikirleri üçgeninde oluşturduğumuz 3D modeli ile Kıbrıs emlak sektörüne yeni bir boyut getirirken herkesin kazanmasını da sağladık. Siz de yatırım ya da yaşam için bu güzel ve güvenli ülkeye gelmek isterseniz hayalinizi gerçekleştirecek emlak projeleri için bizden destek alabilirsiniz.

Kıbrıs’ta Yazlık Villa Nereden Alınır?

Kıbrıs’ın belli bölgeleri lokasyon olarak muhteşemdir. Deniz ve doğa manzaralı villa seçenekleri bu bölgelerde öne çıkar İskele bölgesi en popüler bölgelerden biridir. Seçim yaparken il ve ilçe, oda veya banyo sayısı gibi detaylara göre tercih yapılabilinir. Beklentiler ve ihtiyaçlar seçimleri şekillendirir. Şömine, internet, klima gibi detaylar yanı sıra dış özelliklerde oyun parkı, çocuk havuzu, bisiklet istasyonu gibi yaşam alanlarına göre tercihler yapmak da mümkün olur. Rocs Homes yatırım danışmanları olarak sizin beklentileriniz, ihtiyaçlarınız yanı sıra gelecekteki planlarınıza göre de size en iyi konut seçeneklerini sunmak için çalışıyoruz.

Kıbrıs’ta Daire Nereden Alınır?

Kıbrıs’ta daire seçenekleri oldukça çeşitlidir. Şehir içi ve diğer bölgelerde farklı daire seçenekleri değerlendirilebilir. Üniversite, havalimanı, hastane gibi konumlara yakın daire seçenekleri de değerlendirilebilir. Kıbrıs’ta yatırım amaçlı daire alacaksanız kiraya verebileceğiniz bölgeleri tercih edebilirsiniz. Hem yazlık olarak hem de yatırım olarak daire satın almayı tercih edebilirsiniz. Stüdyo daireler en uygun fiyatlı daireler olarak oldukça avantajlıdır. Bir villa ve bir de daire alarak Kıbrıs’ta iyi bir yatırım yapabilirsiniz. Kıbrıs’ta daire alırken tapu çeşidine de dikkat etmelisiniz. Yeni konut projelerinde tapu ve diğer sorunlar dert olmaz. Güvenilir şekilde daire satın alabilirsiniz. Rocs Homes olarak seçimden alıma kadar tüm aşamalarda yanınızda yer alıyoruz. Tüm süreçlerin hızlı ve güvenli bir şekilde işlemesini sağlıyoruz.

Kıbrıs’ta Villa ve Daire Fiyatları Ne Kadar?

Türkiye’ye göre Kıbrıs’ta konut fiyatları daha uygundur. Kuzey Kıbrıs gelişmekte olan yapısıyla emlak olarak fırsatlar dünyasıdır. Yeni yaşam alanları kurulurken bu alanlarda emlak yatırımları oldukça iyi kazançlar sağlamaktadır. Kıbrıs’ta konut fiyatları da uygundur. Bunun nedeni bu dönemin bir fırsat dönemi olmasıdır. Gelişen bir ekonomiye katkı sağlamak için konut fiyatları uygun seviyelerde tutulur ve yabancılara emlak alırken birçok kolaylık sağlanır. Her yabancının Kıbrıs’tan bir adet mülk satın alma hakkı vardır. Üstelik ev satın alma aynı zamanda oturma izni alma anlamına gelir.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak
Mesaj İletin
💬 İletişime geç
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?