Kiralama ve Mülk Yönetimi

Kira getirileri gayrimenkul yatırımlarının geri dönüş istatistiklerini hesaplamak için kullanılan bir enstrümandır. Kiralama yatırıma anlam kazandıran en önemli unsurdur. Kuzey Kıbrıs’taki kira ücretlerinin gayrimenkul fiyatlarına oranları benzer coğrafyalara göre yüksek yatırım avantajları sağlamaktadır. Rocs Homes kira getirilerini piyasa standartlarının üzerine taşıyan stratejileriyle yatırımcılara ek kazançlar sunar. Aşağıda Rocs Homes’un ayrıcalıklı kiralama ve mülk yönetim sisteminin detaylandırılmış özellikleri yer almaktadır;

Yüksek Potansiyelli Kira Getirisi
Rocs Homes kurumsal iştirakleriyle yatırımınızın geri dönüşü için yüksek kira getirili opsiyonlar sunar. Doğru hedef kitle analiziyle oluşturulan portföyler piyasa değerlerinin üzerinde kazanç sağlar. Böylelikle yatırımın geri dönüş süreleri Kuzey Kıbrıs ortalamasından çok daha kısa bir sürede gerçekleşir.

Kurumsal İş Ortakları
İşbirliklerimiz arasında bulunan kurumsal firmalar ile mülk yönetiminizi yeni nesil bir sistemle gerçekleştiriyoruz. Rocs Homes yatırımcılarına özel olarak sunulan bu hizmet yaşam boyu kaliteli mülk yönetim anlamı taşımaktadır. Böylelikle ev sahipleri ve onların kiracıları olan misafirler turizm sektörünün memnuniyet verici servis kalitesiyle hizmet alma şansı yakalarlar.

Zaman Kazandıran Sistem
Rocs Homes kısa ve orta dönem kiralama işlemlerinin zahmetli yönetiminden tamamıyla kendisi sorumlu olur ve size sadece yatırımlarınızın geri dönüşlerinden keyif almak kalır. Giriş çıkış işlemleri, pazarlama, düzenli temizlik, hasar tespit ve bakım onarım gibi zaman kaybettiren birçok süreç profesyoneller tarafından yürütülür.

Akıllı Pazarlama Desteği
Rocs Homes Yatırımlarınızı yönetirken maksimum kazanç sağlamanız için tüm geleneksel ve dijital pazarlama yöntemlerini kullanır. Talebin çeşidi, bölge analizi, fiyat optimizasyonu, doluluk oranları gibi birçok faktör göz önünde bulundurularak mülkünüze özel tekilleştirilmiş bir pazarlama stratejisi oluşturur.

Periyodik Raporlama
Rocs Homes yatırımcılarına kira getirileri ve potansiyel sermaye kazançlarıyla ilgili periyodik olarak raporlamalar sunar. Şeffaflık ilkesi doğrultusunda hizmet bedeli, operasyon ücretleri, vergilendirme ve çeşitli gelir kalemlerini sadeleştirilmiş tek bir raporda sunar.

Kısa Dönem Kiralama Pazarlaması
Rocs Homes sahip olduğu turizm pazarlama tecrübeleriyle kısa dönem kiralamada fark yaratan bir hizmet sunar. Kullandığı alternatif pazarlama yöntemleriyle mülkünüze dünyanın dört bir yanından misafirler bularak kazancınızı maksimum seviyelere taşır.

Emlak Türleri

Şehirler

Compare listings

Karşılaştırmak
Mesaj İletin
💬 İletişime geç
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?