Hakkımızda

Rocs Homes

Rocs Homes

Rocs Homes her geçen büyüyen Kuzey Kıbrıs gayrimenkul sektörüne profesyonel ve yenilikçi bir bakış açısı kazandırma misyonu ile kurulmuştur. Geleneksel emlakçı yaklaşımının dışına çıkarak gayrimenkul ile finans sektörlerini buluşturan, yatırım parametrelerini göz önünde bulundurarak yatırımcılara doğru mülkü sunan bir oluşumdur. Doğru konum, Değerli Proje, Dahi Yatırım Fikirleri üçgeninde 3D modeli ile Kıbrıs gayrimenkul sektörüne yeni bir boyut kazandırmayı hedeflemektedir.

İnovatif Yaklaşım

Rocs Homes gayrimenkul sektöründe büyük başarılara imza atmış farklı uzmanlık alanlarına sahip bir ekip tarafından yönetilmektedir. İnovatif bir yaklaşımla bilgi ve analitik düşünceleri birleştirerek sektörün parametrelerini doğru kullanarak en iyi yatırım seçeneklerini sunar. Konum potansiyeli, değer artış değişimleri, bölgesel kira analizleri ve benchmarking çalışmaları ile portföyündeki tüm projeleri hassas bir filtrelemeden geçerek seçer. Sektörün tabularına bir çelme takarak realistik finansal göstergeler ile yatırımcılarını potansiyeli yüksek gayrimenkuller ile buluşturur.

Sektörel Gelişim Hedefi

Rocs Homes’un kuruluş amaçlarından bir diğeri ise Kuzey Kıbrıs gayrimenkul sektörünün pazar payını büyütmektir. Çok ciddi bir potansiyele sahip olan KKTC konut sektörü gelişmiş ve gelişmekte olan bir çok ülkeden yatırımcı çekmektedir. Oturum izni, yaşam, yatırımın geri dönüşü, alım gücü, vergi uygulamaları, süreklilik arz eden değer artışları, istikrarlı göstergeleri, güvenli ortamı, iklimi ve doğası Kuzey Kıbrıs’ın tercih edilmesindeki en önemli sebeplerdir. Rocs Homes’un uzman ekibi bu coğrafyanın sunduğu avantajları ekonomik göstergeler, finansal analizler, performans ölçümleri ve evrensel geçerliliği olan değerlemeler ile harmanlayarak sektöre çok daha büyük yatırımcıları kazandırmayı amaçlamaktadır.

Bireysel Yaklaşım

Müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip olan Rocs Homes yatırım danışmanları, doğru analizler ile kişiye özel yatırım seçenekleri sunar. Konut severlerin farklı coğrafyalara göre değişen beklentileri sunulacak mülk seçimini etkileyen başlıca faktörlerden biridir. Bu doğrultuda Rocs Homes, yatırımcıları amaç, bütçe, beklenti, yaşam tarzı ve gelecek planı açısından farklılaştırarak en iyi seçenekleri formülüze eder. 

İstikrar ve Sürdürülebilirlik

Ekonomik istikrar ve gelişmede sürdürülebilirliğin sağlanması için KKTC gayrimenkul sektörüne düşen sorumluluk ,özelde yurtdışı standartlarında daha kaliteli konutlar üretmek ve genelde devlet aracılığı ile teşviklerin sağlanmasıdır. Rasyonel ve nitelikli yatırımcıları ülkemize çekmek gibi başlıca bir amaç güden Rocs Homes aynı zamanda yerli sermayelerin de kazançlı bir hal alması için çalışmalar yapmaktadır. Ülkemizdeki konut sektörüne olan yüksek talebi, nitelikli ve dünya standartlarına getirilmiş bir arz ile cevaplayabilmek, sektörün sürdürülebilirliği için büyük önem taşımaktadır. Rocs Homes uzman ekibi bu arzların oluşturulmasını, proje geliştirilmesini, doğru kanallar aracılığı ile yatırımcılara ulaştırılmasını ve yatırımcıyla üreticiyi sağlam zeminli bir platformda buluşturmayı hedefleyen bir yapıya sahiptir.

Uzun Ömürlü İşbirlikleri

Rocs Homes profesyonelleri yatırımcılar ile bir kerelik alışverişler değil, uzun ömürlü yatırım yolculukları planlar. Sunulan mülkler bir yatırım enstrümanı olarak görülerek kira potansiyeli, değer artışı, marka değeri gibi bir çok açıdan derinlemesine analiz edilir. Tüm bu veriler teslim sonrasında yüksek kira getirisi sağlayıp, yatırımın geri dönüş süresini en aza indirgemek için kullanılır. Piyasının üzerinde kira getirisi sağlamak için satış sonrası hizmet profesyonelleri ile işbirliği yapar. Maksimum kira getirisi sağlamak için multidisipliner bir yaklaşımla gayrimenkul ve turizm sektörünü ortak bir zeminde buluşturur.

Compare listings

Karşılaştırmak
Mesaj İletin
💬 İletişime geç
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?