Kıbrıs’tan Satılık Daire Almak için 3 Haklı Sebep!

Tatil cenneti Kıbrıs, Türkiye’ye uçakla bir buçuk saat mesafede yer alır. Coğrafyası, iklimi, doğal ve tarihi güzellikleriyle Türkiye için olduğu kadar tüm dünyada da gözde tatil adalarından birisidir. Sunduğu fırsatlar açısından bu güzel ada ülkesinde yaşamak isteyen pek çok Türk ve yabancı bulunur.

Kıbrıs’ta ev sahibi olmak bir ayrıcalıktır. Üstelik bu aynı zamanda kazançlı bir yatırımı da ifade eder. Kuzey Kıbrıs’ın gelişmekte olan yapısı yabancı yatırımcılara çok büyük avantajlar sunar. Çünkü Kıbrıs emlak projelerinde çok uygun fiyatlara lüks ve lokasyonu çok iyi konutlar bulmak mümkündür. Kıbrıs’tan satılık daire almak hayatınızın en iyi kararlarından biri olur. Hele ki Türkiye’de yaşıyorsanız, Kıbrıs konut fırsatlarını asla kaçırmamalısınız. Türkiye’de alamayacağınız ev fiyatlarına bu güzel ada ülkesinde lokasyonu, yaşam alanları ve konforu açısından fark yaratan evler satın alabilirsiniz. Hayalinizdeki ev ya da villalara ulaşmak için Rocs Homes yatırım danışmanlarımızı arayabilir, size özel çözümlerimizi öğrenebilirsiniz.

Kıbrıs’ta ev almak için çok fazla neden sayılabilir. Ancak bu 3 neden kesinlikle çok haklı bir adım olduğunu anlatacak noktalardır;

  • Kıbrıs’ta Daire Fiyatları Çok Uygun

Kıbrıs’ta satılık daireler inanılmaz uygun fiyatlarla sunulur. Bunun nedeni gelişmekte olan toplumsal ve ekonomik yapıdır. Gelişen Kıbrıs, emlak açısından fırsatlar cennetine dönüşmüştür. Türkiye’de çok pahalı olan dairelerin çok daha iyilerini Kıbrıs’ta uygun fiyata bulmak mümkündür. Yeni yapılan konut projelerinde mimari olarak, yaşamsal olarak, konum olarak çok yüksek kalite standartları sunan seçenekler bulunur. Kıbrıs’ta alacağınız büyük bir daire fiyatına Türkiye’den küçük bir daire bile alamayabilirsiniz. Konut projelerinde uygun fiyatlı konutları alırken kolay ödeme olanaklarından da yararlanabilirsiniz. Çok uygun fiyatlı satılık daire seçeneklerini Kıbrıs’a gitmeden de inceleyebilirsiniz. Kriterlerinize göre daire bulmak için Rocs Homes yatırım danışmanlarımızı arayabilirsiniz.

  • Kıbrıs’ta Daire Almak Kazançlı Bir Yatırım

Kıbrıs’ın turistik dinamikleri ve gelişmekte olan yapısı Kıbrıs’ta daire almayı kazançlı bir yatırım haline getirir. Kıbrıs’ta daire alarak kiraya verebilir ve kısa sürede kazanç elde edebilirsiniz. Turistlere, öğrencilere ya da seyahatte lüks ev ortamında kalmak isteyenlere dahi kiraya verebileceğiniz dairenizde istediğiniz zaman da tatil yapabilirsiniz. Kuzey Kıbrıs’ta gelişmekte olan bölgelerin ileride değerlenme ihtimali de oldukça yüksektir. Emlak yatırımcıları Kıbrıs’ı fırsat olarak görür. Siz de bu fırsatı Rocs Home yatırım danışmanlarımızın yaptığı detaylı analizlerle değerlendirebilirsiniz. Kıbrıs’tan daire alırken yeni konut projelerine bakmak daha avantajlıdır. Hem fiyat olarak hem de güvenilirlik açısından bu daireler daha uygundur. Yatırım ya da yaşam için arsa, ev, villa seçenekleri için bizi her zaman arayabilirsiniz. Rocs Homes uzman ekibimiz ile projelerin geliştirilmesi, doğru kanalların oluşturulması ve bunların yatırımcılarla buluşturulması hedefi ile çalışıyoruz. Uzun ömürlü işbirliği amacında hareket ederek en iyiye ulaşmanızı sağlıyoruz.

  • Kıbrıs’ta Yaşam Kalitesi Yüksek

Kıbrıs’ta daire sahibi olmak artı bir değerdir. Kıbrıs’ın yılın neredeyse her günü güneşli havası sağlıklı yaşamı destekler. Yaşam standartları Avrupa standartlarındadır. Stressiz, mutlu bir yaşam için Kıbrıs’a yerleşmeyi de tercih edebilirsiniz. Kıbrıs’ta bir daireniz olduğunda cennetin bir köşesinde bir ev sahibi olmuş olursunuz. İster Kıbrıs’ta tatillerde gidin ister orada yaşayın Kıbrıs’ta bir ev sahibi olmak size büyük avantaj sağlar. Yaşam kalitenizi yükseltmek için çok daha lüks ve çok daha iyi konumdaki daireleri uygun fiyatlarla satın alma şansını yakalayabilirsiniz. Kıbrıs’a bu gün değil emekli olunca da yerleşmek isteyebilirsiniz. Bu şekilde ev aldığınızda emekliliğinizde yaşayacağınız harika bir daire yanı sıra sürekli gelen bir gelire de kolaylıkla kavuşursunuz.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak
Mesaj İletin
💬 İletişime geç
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?